вегани

Таг
4Вести

ПРВАТА ВЕГАНСКА МЕСАРНИЦА СЕ ОТВОРИ ВО БРИТАНИЈА И ВЕДНАШ ГИ РАСПРОДАДЕ СИТЕ ПРОИЗВОДИ

БИЈОНСЕ ГИ НАГРАДУВА ФАНОВИТЕ СО ДОЖИВОТЕН БИЛЕТ ЗА СВОИТЕ КОНЦЕРТИ, НО САМО АКО СЕ ВЕГАНИ

ПЕГАН ДИЕТА – ЈАДЕТЕ КАКО ПЕШТЕРСКИ ЧОВЕК КОЈ ПОЧИТУВА ЖИВОТНИ