Златни глобуси

Таг
6Вести

КАЈЛИ ЏЕНЕР И ТИМОТИ ШАЛАМЕ ПОТВРДИЈА ДЕКА СЕ НОВАТА АМЕРИКАНСКА СУПЕРДВОЈКА

ХОЛИВУДСКИТЕ ЅВЕЗДИ СЕ ВРАТИЈА НА ЦРВЕНИОТ ТЕПИХ НА ЗЛАТНИТЕ ГЛОБУСИ (ФОТОГАЛЕРИЈА)

ГЛАМУР НА ДИСТАНЦА – ФОТОГАЛЕРИЈА ОД 78. ЗЛАТНИ ГЛОБУСИ

РЕЖИСЕРОТ НА „БОЕМСКА РАПСОДИЈА“ СЕ ЗАБЛАГОДАРИ НА ИНСТАГРАМ ОТКАКО НИКОЈ НЕ ГО СПОМНА НА ГЛОБУСИТЕ

ЛЕДИ ГАГА СО ЃЕРДАН ОД ПЕТ МИЛИОНИ ДОЛАРИ НА ЗЛАТНИТЕ ГЛОБУСИ

ХРАБРИ КРЕАЦИИ НА ЦРВЕНИОТ КИЛИМ НА ЗЛАТНИТЕ ГЛОБУСИ (ФОТОГАЛЕРИЈА)