Антонио Бандерас

Таг
8Вести

АНТОНИО БАНДЕРАС ОБЈАВИ ДЕКА Е ПОЗИТИВЕН НА КОВИД-19 НА 60. РОДЕНДЕН

СИНЕДЕЈС ЈА РАСПРОДАДЕ ПРОЕКЦИЈАТА НА „БОЛКА И СЛАВА“ НА АЛМОДОВАР

ЗАД СЕКОЈ АКТЕР ИМА БОЛКА, НО И СЛАВА – ДВЕ ГОДИНИ ПО СРЦЕВИОТ УДАР, БАНДЕРАС ТРИУМФИРАШЕ ВО КАН

АЛМОДОВАР ГИ ДОНЕСЕ СВОИТЕ БОЛКА И СЛАВА ВО КАН

ЧЕТИРИ БРАКА МИ БЕА ДОВОЛНИ, НЕ СЕ МАЖАМ ПОВТОРНО, ВЕЛИ МЕЛАНИ ГРИФИТ

РЕШИВ ДА НЕ ЗАБАВУВАМ СО РАБОТАТА ПО СРЦЕВИОТ УДАР, ВЕЛИ БАНДЕРАС ЗА УЛОГАТА НА ПИКАСО

БАНДЕРАС ЌЕ ГО ГЛУМИ ПИКАСО И ВО ТВ-СЕРИЈА И ВО ФИЛМ