Бетмен

Таг
21Вести

ХОЛИВУД ГИ ПОВЛЕКУВА ФИЛМОВИТЕ ОД РУСКИТЕ КИНА ПОРАДИ ИНВАЗИЈАТА НА УКРАИНА

НОВИОТ БЕТМЕН ЌЕ БИДЕ ЦРНЕЦ, ОБЈАВИ „ДИ-СИ КОМИКС“

НОВИОТ „БЕТМЕН“ ПРОДОЛЖУВА ДА СЕ СНИМА ВО ЛИВЕРПУЛ ПОД НАЈСТРОГИ РЕСТРИКЦИИ (ФОТОГАЛЕРИЈА)

„ДИНА“ И „БЕТМЕН“ СЕ ПОСЛЕДНИТЕ ДВА ОДЛОЖЕНИ БЛОКБАСТЕРА

ПАТИНСОН ПРОДОЛЖИ СО СНИМАЊЕТО НА „БЕТМЕН“ ПО ПОЗИТИВНИОТ ТЕСТ ЗА КОРОНАВИРУС

ПРЕКИНАТО СНИМАЊЕТО НА „БЕТМЕН“ ОТИ ПАТИНСОН Е ПОЗИТИВЕН НА КОРОНАВИРУС

РОБЕРТ ПАТИНСОН СТАНУВА МРАЧНИОТ ВИТЕЗ ВО ПРВИОТ ТРЕЈЛЕР ЗА „БЕТМЕН“ (ВИДЕО)

МАЈКЛ КИТОН ПО 30 ГОДИНИ СЕ ВРАЌА ВО УЛОГАТА НА БЕТМЕН

ПО ТРИ МЕСЕЦИ ЗАСТОЈ, ХОЛИВУД ПРОДОЛЖУВА СО СНИМАЊЕТО НА НЕКОИ ОД НАЈИСЧЕКУВАНИТЕ ФИЛМОВИ