бренд

Таг
3Вести

ПО РИЈАНА И ЛЕДИ ГАГА, И СЕЛЕНА ГОМЕЗ ВЛЕГУВА ВО БИЗНИСОТ СО КОЗМЕТИКА

РИЈАНА ГО ТУЖИ ТАТКО Ѝ ЗА КОРИСТЕЊЕ НА НЕЈЗИНИОТ БРЕНД

КИТИ СПЕНСЕР, ВНУКАТА НА ПРИНЦЕЗАТА ДИЈАНА, Е НОВ ОМИЛЕН МОДЕЛ НА МОДНИТЕ БРЕНДОВИ