Долче и Габана

Таг
7Вести

„ДОЛЧЕ И ГАБАНА“ ТУЖИ АМЕРИКАНСКИ БЛОГЕРИ ЗА 600 МИЛИОНИ ДОЛАРИ

ПРОИЗВОДИТЕ НА „ДОЛЧЕ И ГАБАНА“ ПОВЛЕЧЕНИ ОД КИНА ПО НАВРЕДЛИВА РЕКЛАМА

МОНИКА БЕЛУЧИ И ИЗАБЕЛА РОСЕЛИНИ КАКО МОДЕЛИ НА ДОЛЧЕ И ГАБАНА НА МИЛАНСКАТА МОДНА НЕДЕЛА

СЕЛЕНА ГОМЕЗ Е ГРДА – ДИЗАЈНЕРОТ ГАБАНА ЈА НАВРЕДИ ПОП-ПЕЈАЧКАТА

БРЕНДОТ „ДОЛЧЕ И ГАБАНА“ ЌЕ УМРЕ ЗАЕДНО СО НАС, ВЕЛАТ МОДНИТЕ ИКОНИ