дрога

Таг
13Вести

НИКИ МИНАЖ ОБВИНИ ДЕКА ЈА УАПСИЛЕ ВО АМСТЕРДАМ ЗА ДА НЕ Ѝ ДОЗВОЛАТ ДА НАСТАПИ ВО МАНЧЕСТЕР

МЕТЈУ ПЕРИ ВЕРУВАШЕ ДЕКА ГИ ПОБЕДИЛ СВОИТЕ ЗАВИСНОСТИ ПРЕД ДА ПОЧИНЕ, ИЗЈАВИ НЕГОВИОТ ОЧУВ

„ПРИЈАТЕЛИ“ БЕШЕ ГОЛЕМА РАБОТА И НЕ САКАВ НИКОЈ ДА ЗНАЕ ДЕКА ИМАМ ПРОБЛЕМИ СО ДРОГА И АЛКОХОЛ, КАЖА МЕТЈУ ПЕРИ, КОЈ ПОЧИНА НА 54 ГОДИНИ

ПСИХОДЕЛИЧНАТА СУПСТАНЦА ДМТ ПРВПАТ ЌЕ СЕ ИСПРОБА ВО ЛЕКУВАЊЕТО НА ДЕПРЕСИЈА

ДЕНВЕР ЌЕ ОДРЖИ РЕФЕРЕНДУМ ЗА ЛЕГАЛИЗИРАЊЕ НА МАГИЧНИТЕ ПЕЧУРКИ

КОГА СТАНАВ СЛАВЕН, БЕВ НА ДИЕТА ОД ЕКСТАЗИ И ВОТКА, ВЕЛИ МОБИ ВО СВОИТЕ НОВИ МЕМОАРИ

ЌЕ ПРОДОЛЖАМ ДА СЕ БОРАМ, ВЕЛИ ДЕМИ ЛОВАТО ВО ПРВАТА ИЗЈАВА ПО ПРЕДОЗИРАЊЕТО

КАНЈЕ ВЕСТ НА АЛБУМ СТАВИ ФОТОГРАФИЈА СО ДРОГАТА НА ВИТНИ ХЈУСТОН