Џо Бајден

Таг
15Вести

ТАЈНАТА НА ДОЛГИОТ БРАК НА ЏО И ЏИЛ БАЈДЕН Е ДОБАР СЕКС, СТОИ ВО НОВА КНИГА ЗА ПРВАТА ДАМА НА САД

БАЈДЕН СЕ РАСПЛАКА НА КОНЦЕРТОТ НА ЕЛТОН ЏОН ПРЕД БЕЛАТА КУЌА

ЏО И ЏИЛ БАЈДЕН ТАГУВААТ ПО СМРТТА НА НИВНОТО КУЧЕ ЧЕМП

БАЈДЕН Е 13. ПРЕТСЕДАТЕЛ НА САД КОЈ ЌЕ СЕ СРЕТНЕ СО ЕЛИЗАБЕТА ВТОРА

КУЧИЊАТА НА ЏО БАЈДЕН ИСЕЛЕНИ ОД БЕЛАТА КУЌА ПОРАДИ АГРЕСИВНО ОДНЕСУВАЊЕ

ОТКАКО ТРАМП НЕ ДОНЕСЕ МИЛЕНИК, ВО БЕЛАТА КУЌА СЕ ВСЕЛИЈА ПРВИТЕ КУЧИЊА НА САД, ЧЕМП И МЕЈЏОР

НАД 190.000 ЗНАМИЊА ГО ОСВЕТЛИЈА ВАШИНГТОН ЗА ИНАУГУРАЦИЈАТА НА БАЈДЕН

ТВИТЕР ЌЕ ИЗБРИШЕ МИЛИОНИ СЛЕДБЕНИЦИ НА ТРАМП ПРЕД БАЈДЕН ДА ВЛЕЗЕ ВО БЕЛАТА КУЌА

ОСВЕН ЏО И ЏИЛ БАЈДЕН, ВО БЕЛАТА КУЌА ВЛЕГУВААТ И ЧЕМП И МЕЈЏОР