Греми награди

Таг
8Вести

ТЕЈЛОР СВИФТ ОСВОИ ГРЕМИ ЗА НАЈДОБАР АЛБУМ ПО РЕКОРДЕН ЧЕТВРТИ ПАТ, НАЈАВИ И НОВ АЛБУМ

БИЈОНСЕ СТАНА РЕКОРДЕРКА ПО БРОЈОТ НА ОСВОЕНИ ГРЕМИ НАГРАДИ

ЌЕРКАТА НА БИЈОНСЕ ЈА ОСВОИ ПРВАТА ГРЕМИ НАГРАДА НА ДЕВЕТ ГОДИНИ

ЦРВЕН КИЛИМ НА ГРЕМИ: ЛЕДИ ГАГА КАКО КАЛИСИ, РИЈАНА ВО ФУСТАН СО 275.000 КРИСТАЛИ

БРУНО МАРС ГИ СОБРА СИТЕ ГЛАВНИ НАГРАДИ ГРЕМИ, ЖЕНИТЕ НЕ ОСВОИЈА РЕЧИСИ НИШТО

НА ГРЕМИ НАГРАДИТЕ ЌЕ СЕ НОСИ БЕЛА РОЗА ЗА ПОДДРШКА НА ДВИЖЕЊЕТО „ВРЕМЕТО ИСТЕЧЕ“