Грета Гервиг

Таг
7Вести

„ВОРНЕР БРОС“ БИ САКАЛ ДА СНИМА ВТОР ДЕЛ НА „БАРБИ“

ФИЛМСКИТЕ СТУДИЈА АНГАЖИРААТ СЀ ПОМАЛКУ РЕЖИСЕРКИ ДОДЕКА „БАРБИ“ НА ГРЕТА ГЕРВИГ РУШИ РЕКОРДИ

ОБЈАВЕН ПРВИОТ ТРЕЈЛЕР ЗА „БАРБИ“ СО МАРГО РОБИ, ВО КИНАТА ДОАЃА ВО ЈУЛИ 2023

ГРЕТА ГЕРВИГ ЌЕ ГО РЕЖИРА ФИЛМОТ „БАРБИ“ СО МАРГО РОБИ

СТРИП, СТОУН И РОНАН ЌЕ ГЛУМАТ ВО МИНИ-СЕРИЈА СПОРЕД ФИЛМОТ „МАЛИТЕ ЖЕНИ“

КОБИ БРАЈАНТ – ПРВ КОШАРКАР НОМИНИРАН ЗА ОСКАР

„ЛЕДИ БИРД“ ВЛЕЗЕ ВО ОСКАРОВСКАТА ТРКА КАКО НАЈДОБРО ОЦЕНЕТ ФИЛМ НА СИТЕ ВРЕМИЊА