хотел

Таг
49Вести

РАФАЕЛ НАДАЛ ГО ОТВОРИ ПРВИОТ ХОТЕЛ ОД ЛАНЕЦОТ „ЗЕЛ“, КОЈ ТРЕБА ДА СТАНЕ СВЕТСКИ БРЕНД

ХОТЕЛ НА ФРАНЦУСКО-ШВАЈЦАРСКАТА ГРАНИЦА ОВОЗМОЖУВА ВО ИСТО ВРЕМЕ ДА СЕ ПРЕСТОЈУВА ВО ДВЕТЕ ДРЖАВИ

НОВ ШВАЈЦАРСКИ ХОТЕЛ СО НУЛА ЅВЕЗДИ ГАРАНТИРА ДЕКА НЕМА ДА МОЖЕ ДА СПИЕТЕ

ВО ШАНГАЈ СЕ ОТВОРИ НАЈВИСОКИОТ ХОТЕЛ НА СВЕТОТ, СО РЕСТОРАН НА 120. СПРАТ

ОТВОРЕН ПРВИОТ ХОТЕЛ ВО РАМКИТЕ НА ЗАМОКОТ ВЕРСАЈ, НОЌЕВАЊЕ ЧИНИ 1.700 ЕВРА

КРИСТИЈАНО РОНАЛДО ИНВЕСТИРАЛ 13 МИЛИОНИ ЕВРА ВО СВОЈОТ НОВ ХОТЕЛ ВО МАДРИД

ДУБАИ ГО ОТВОРИ НАЈВИСОКИОТ БАЗЕН НА СВЕТОТ ВО КОЈ МОЖЕ ДА СЕ ПЛИВА НА ВИСОЧИНА ОД 293 МЕТРИ

КИНА ГО ОТВОРИ ПРВИОТ ХОТЕЛ СО ПОЛАРНИ МЕЧКИ НА СВЕТОТ

ПРВИОТ ХОТЕЛ ВО ВСЕЛЕНАТА ЌЕ СЕ ОТВОРИ ВО 2027, ЌЕ МОЖЕ ДА ПРИМИ 440 ЛУЃЕ