Кенсингтон палата

Таг
4Вести

ПРИНЦОТ ХАРИ ОСЛАБЕЛ СЕДУМ КИЛОГРАМИ И ГИ ОТКАЖАЛ ЦИГАРИТЕ

ВИЛИЈАМ И КЕЈТ ГО ПОКАЖАА НОВИОТ ПРИНЦ

ХАРИ И МЕГАН ПОБАРАА ДОБРОТВОРНИ ДОНАЦИИ МЕСТО СВАДБЕНИ ПОДАРОЦИ

„ХАРОДС“ ЌЕ ЈА ОТСТРАНИ СКУЛПТУРАТА НА ДИЈАНА И ДОДИ ФАЈЕД