Кралица Елизабета Втора

Таг
7Вести

СМРТТА НА КРАЛИЦАТА ЕЛИЗАБЕТА МЕ ПРИНУДИ ДА ГО СМЕНАМ КРАЈОТ НА СЕРИЈАТА „КРУНА“, РЕЧЕ АВТОРОТ ПИТЕР МОРГАН

ПОЧНУВА ШЕСТАТА СЕЗОНА НА СЕРИЈАТА „КРУНА“, СМРТТА НА ПРИНЦЕЗАТА ДИЈАНА Е ВО ФОКУСОТ ВО ПРВИТЕ ЕПИЗОДИ

ПОТЕШКО Е ДА ЈА ИГРАШ ЕЛИЗАБЕТА ВТОРА ОТКОЛКУ АНА, ВЕЛИ ОЛИВИЈА КОЛМАН ЗА УЛОГАТА ВО „КРУНА“

СУПЕР ШТО ЌЕ ДОБИЈАМ НОВ НАКИТ – ЕМА ТОМПСОН ЈА ДОБИ ТИТУЛАТА ДАМА ОД БАКИНГАМСКАТА ПАЛАТА

ЕМА ТОМПСОН ДОБИ ТИТУЛА ДАМА ОД БРИТАНСКАТА КРАЛИЦА

НАЈГЛАМУРОЗНИТЕ КРУНИ И ТИЈАРИ НА КРАЛИЦАТА ЕЛИЗАБЕТА ВТОРА

СИТЕ КРАЛСКИ СВАДБИ ВО БРИТАНИЈА ИМААТ ИСТА ТОРТА