критики

Таг
3Вести

ХОЛИВУДСКИТЕ КРИТИЧАРИ ГО ПОФАЛИЈА „МЕДЕНА ЗЕМЈА“ ПО ПРЕМИЕРАТА НА САНДЕНС

КРИТИЧАРИТЕ ГО РАСТРГНАА ДЕБИ-РОМАНОТ НА ШОН ПЕН

ЛАГЕРФЕЛД И „ШАНЕЛ“ КРИТИКУВАНИ ЗА СЕЧА НА СТАРИ ДРВЈА ЗА РЕВИЈАТА ВО ПАРИЗ