ламборгини

Таг
7Вести

„ЛАМБОРГИНИ“ ПЛАНИРА СИТЕ НЕГОВИ МОДЕЛИ ДА БИДАТ ЕЛЕКТРИЧНИ ДО 2024

ПРОДАЖБИТЕ НА „БЕНТЛИ“ И „ЛАМБОРГИНИ“ ЦУТАТ ВО ПАНДЕМИЈАТА ЗАШТО НА БОГАТИТЕ ИМ Е ДОСАДНО

„ЛАМБОРГИНИ“ ПРВПАТ ПРОДАДЕ НАД 5.000 ВОЗИЛА ВО ЕДНА ГОДИНА, ИАКО ИМА САМО ТРИ МОДЕЛИ

ПАПАТА ФРАЊО ДОБИ „ЛАМБОРГИНИ“ НА ПОДАРОК, ПА ГО ДАДЕ НА АУКЦИЈА