Марго Роби

Таг
10Вести

ОБЈАВЕН ПРВИОТ ТРЕЈЛЕР ЗА „БАРБИ“ СО МАРГО РОБИ, ВО КИНАТА ДОАЃА ВО ЈУЛИ 2023

МАРГО РОБИ СТАНА НАЈПЛАТЕНАТА АКТЕРКА ВО ХОЛИВУД СО УЛОГАТА НА БАРБИ

ГРЕТА ГЕРВИГ ЌЕ ГО РЕЖИРА ФИЛМОТ „БАРБИ“ СО МАРГО РОБИ

„ПИРАТИТЕ ОД КАРИБИТЕ“ ДОБИВААТ ЖЕНСКА ВЕРЗИЈА СО МАРГО РОБИ

МАРГО РОБИ ЌЕ БИДЕ ПРВАТА ФИЛМСКА БАРБИ

ХОЛИВУД СНИМА ТРИ ФИЛМА ЗА ШЕРОН ТЕЈТ, СО КЕЈТ БОСВОРТ, МАРГО РОБИ И ХИЛАРИ ДАФ

МАРГО РОБИ СЕ ПОКАЖА КАКО ШЕРОН ТЕЈТ ВО НОВИОТ ФИЛМ НА ТАРАНТИНО

СУРША РОНАН И МАРГО РОБИ ЈА ПОЧНАА ОСКАРОВСКАТА КАМПАЊА

МАРГО РОБИ ЌЕ БИДЕ ШЕРОН ТЕЈТ ВО НОВИОТ ФИЛМ НА ТАРАНТИНО

НОСАМ ТОЛКУ ШМИНКА ШТО НЕ САКААТ ДА МЕ ГЛЕДААТ, ВЕЛИ МАРГО РОБИ ЗА УЛОГАТА НА ЕЛИЗАБЕТА ПРВА