Мател

Таг
5Вести

НАУЧНИЧКАТА КОЈА ЈА РАЗВИ КОВИД ВАКЦИНАТА НА ОКСФОРД ДОБИ СВОЈА БАРБИ КУКЛА

КЕН, НАЈДОБРИОТ ПРИЈАТЕЛ НА БАРБИ, НАПОЛНИ 60 ГОДИНИ, ЛАНИ СЕ ПРОДАЛЕ 76 МИЛИОНИ КУКЛИ

НОВАТА КУКЛА БАРБИ МУ ОДДАВА ПОЧИТ НА ДЕЈВИД БОУВИ

БАРБИ НАПОЛНИ 60 ГОДИНИ – КУКЛА КОЈА ДЕНЕС СЛАВИ РАЗЛИЧНОСТИ И УСПЕШНИ ЖЕНИ

МАРГО РОБИ ЌЕ БИДЕ ПРВАТА ФИЛМСКА БАРБИ