Нетфликс

Таг
130Вести

ИНСПИРАЦИЈАТА ЗА ЛИКОТ НА МАРТА ВО СЕРИЈАТА „БЕБЕ ИРВАС“ НЕГИРАШЕ ДЕКА Е ДЕМНАЧ И КАЖА ДЕКА ДОБИВА СМРТНИ ЗАКАНИ

ХИТ-СЕРИЈАТА „ПРОБЛЕМ СО ТРИ ТЕЛА“ Е ИНСПИРИРАНА ОД ВИСТИНСКА ЗАГАТКА ВО АСТРОНОМИЈАТА

СЕРИЈАТА „КРУНА“ ИМА НАЈМНОГУ НОМИНАЦИИ НА ТВ НАГРАДИТЕ БАФТА

АДАМ СЕНДЛЕР Е НАЈПЛАТЕНИОТ АКТЕР ЗА 2023 СО ЗАРАБОТКА ОД 73 МИЛИОНИ ДОЛАРИ

ХИТ-СЕРИЈАТА „КАВГА“ ЌЕ ДОБИЕ ВТОРА СЕЗОНА СО ЏЕЈК ЏИЛЕНХАЛ И ЕН ХАТАВЕЈ

„НЕТФЛИКС“ ЈА ПОТВРДИ ВТОРАТА СЕЗОНА НА „БЕРЛИН“

„НЕТФЛИКС“ ГО ОБЈАВИ ТРЕЈЛЕРОТ ЗА НОВАТА СЕРИЈА НА КРЕАТОРИТЕ НА „ИГРА НА ТРОНОВИ“

„НЕТФЛИКС“ ГО ОБЈАВИ ТРЕЈЛЕРОТ ЗА ВТОРИОТ ДЕЛ НА СВОЈОТ НАЈСКАП ФИЛМ ГОДИНАВА, „БУНТОВНА МЕСЕЧИНА“

СМРТТА НА КРАЛИЦАТА ЕЛИЗАБЕТА МЕ ПРИНУДИ ДА ГО СМЕНАМ КРАЈОТ НА СЕРИЈАТА „КРУНА“, РЕЧЕ АВТОРОТ ПИТЕР МОРГАН