Опра Винфри

Таг
7Вести

ЗА ПРВПАТ МИ Е УДОБНО ВО ТЕЛОТО, ВЕЛИ АКТЕРОТ ЕЛИОТ ПЕЈЏ ВО ПРВО ИНТЕРВЈУ ПО ТРАНЗИЦИЈАТА

ИНТЕРВЈУТО НА ХАРИ И МЕГАН ГО ГЛЕДАЛЕ 50 МИЛИОНИ ЛУЃЕ, ЌЕ СЕ ПРИКАЖЕ ВО УШТЕ 80 ЗЕМЈИ

МЕГАН МАРКЛ ГО ОБВИНИ КРАЛСКОТО СЕМЕЈСТВО ЗА ШИРЕЊЕ ЛАГИ ПРОТИВ НЕА

ХАРИ И МЕГАН ЌЕ ГО ПРЕКИНАТ МОЛКОТ ВО ТВ-ИНТЕРВЈУТО ЗА ОПРА ВИНФРИ ВО МАРТ

ОПРА ВИНФРИ ЌЕ ОДИ НА ТУРНЕЈА СО МОТИВАЦИСКИ ГОВОРИ

ТАА БЕШЕ МУЗИКАТА – ПРЕТСЕДАТЕЛИ И МУЗИЧКИОТ СВЕТ Ѝ ОДДАВААТ ПОЧИТ НА АРЕТА ФРЕНКЛИН

ТРАМП ОТСЕКОГАШ БИЛ ГОЛЕМ ФАН НА ОПРА ВИНФРИ, А СЕГА МОЖЕ ДА СЕ СООЧАТ НА ИЗБОРИ