„Пасворд продукција“

Таг
18Вести

Д ФЕСТИВАЛ ЌЕ СЕ ОДРЖИ НА КРАЈОТ НА ЈУНИ, НЕМА ПОТВРДА ДЕКА ОСТАНУВА ВО ДОЈРАН

ТАКСИРАТ ГО СЛАВИ 25-ГОДИШНИОТ ЈУБИЛЕЈ СО ДОМАШНИ И РЕГИОНАЛНИ МУЗИЧКИ ЅВЕЗДИ

СРПСКИОТ АКТЕР НИКОЛА ЃУРИЧКО СО СТЕНД АП НАСТАП ВО СКОПЈЕ НА 7 МАРТ

ИЗБРАНИ ОСУМТЕ ФИНАЛИСТИ НА ГОДИНАШНИОТ ЛУЗЕР ФЕСТ

23. ИЗДАНИЕ НА ТАКСИРАТ ЌЕ СЕ ОДРЖИ НА 7 ДЕКЕМВРИ, „ПАРТИБРЕЈКЕРС“ ПРВО ПОТВРДЕНО ИМЕ

Д ФЕСТИВАЛ ДОГОДИНА ЌЕ ГО СЛАВИ ЈУБИЛЕЈОТ, ЌЕ ДОЈДЕ СИН НА БОБ МАРЛИ

10. Д ФЕСТИВАЛ ВО ДОЈРАН ОДЛОЖЕН ЗА КРАЈ НА АВГУСТ

„КРАЛОТ НА ВАЛЦЕРОТ“ АНДРЕ РИУ ВО НОЕМВРИ СЕ ВРАЌА ВО СКОПЈЕ СО НОВО ШОУ

ШОУ ОД ВАЛЦЕРИ, ЕФЕКТИ И ОВАЦИИ – ФОТОГАЛЕРИЈА ОД КОНЦЕРТОТ НА АНДРЕ РИУ

АНДРЕ РИУ СО 80 МУЗИЧАРИ И ДЕВЕТ ШЛЕПЕРИ ОПРЕМА ВЕЧЕРВА ВО АРЕНАТА „БОРИС ТРАЈКОВСКИ“