Потпретседателка

Таг
3Вести

КАМАЛА ХАРИС – ЖЕНА КОЈА СО ЏО БАЈДЕН ЌЕ СЕ ОБИДЕ ДА ГО УРНЕ ДОНАЛД ТРАМП

ХОТЕЛ ВО ВАШИНГТОН ДОБИ АПАРТМАН СО МЕБЕЛОТ ОД ХИТ-СЕРИЈАТА „ПОТПРЕТСЕДАТЕЛКА“

ФИНАЛНАТА СЕЗОНА НА „ПОТПРЕТСЕДАТЕЛКА“ ОДЛОЖЕНА ЗА 2019 ПОРАДИ БОЛЕСТА НА ЏУЛИЈА-ЛУИС ДРАЈФУС