прстен

Таг
5Вести

ДЕЛОВИ ОД АМЕРИКА ЌЕ ВИДАТ РЕТКО ПРСТЕНЕСТО ЗАТЕМНУВАЊЕ НА СОНЦЕТО

ШАРАПОВА СЕ СВРШИ СО БРИТАНСКИ МИЛИОНЕР И ДОБИ ДИЈАМАНТСКИ ПРСТЕН ОД 300.000 ФУНТИ

ПРСТЕН СО 12.638 ДИЈАМАНТИ ПОСТАВИ НОВ ГИНИСОВ РЕКОРД

ПРСТЕНОТ ЗА ЧУВАЊЕ ВИЈАГРА НА ХЈУ ХЕФНЕР СЕ ПРОДАДЕ ЗА 22.000 ДОЛАРИ

БУРМАТА НА МЕГАН МАРКЛ ЌЕ СЕ ИЗРАБОТИ ОД 24-КАРАТНО ВЕЛШКО ЗЛАТО