римејк

Таг
16Вести

ЌЕ СЕ СНИМА РИМЕЈК НА КОМЕДИЈАТА „ВОЈНА НА РОЗИТЕ“ СО БЕНЕДИКТ КАМБЕРБАЧ И ОЛИВИЈА КОЛМАН

СПАЈК ЛИ ЌЕ СНИМА РИМЕЈК НА КУРОСАВА И ПЕТТИ ПАТ ЌЕ РАБОТИ СО ДЕНЗЕЛ ВАШИНГТОН

ЏЕЈМИ ЛИ КЕРТИС КАЖА ДЕКА ПО 20 ГОДИНИ ПАК САКА ДА СНИМА СО ЛИНДЗИ ЛОХАН

РАЗМИСЛУВАВ, НО НЕМА ДА СЕ ПЕНЗИОНИРАМ СО РИМЕЈК НА „КАСАПСКИ КУЧИЊА“, ВЕЛИ ТАРАНТИНО

„ДИЗНИ“ ЌЕ СНИМА РИМЕЈК НА „СНЕЖАНА“ СО ЅВЕЗДАТА НА „ПРИКАЗНА ОД ЗАПАДНАТА СТРАНА“

ЌЕ СЕ СНИМА НОВА ВЕРЗИЈА НА „ВОЛШЕБНИКОТ ОД ОЗ“, НЕМА ДА БИДЕ МЈУЗИКЛ

„ДИЗНИ“ ЌЕ СНИМА РИМЕЈК НА „САМ ДОМА“

ПЕТИЦИЈАТА ЗА РИМЕЈК НА ФИНАЛЕТО Е НАВРЕДЛИВА, ВЕЛАТ АКТЕРИТЕ ОД „ИГРА НА ТРОНОВИ“