Санаториум

Таг
5Вести

„САНАТОРИУМ“, „СУПЕРХИКС“ И ДИНА ЈАШАРИ ЌЕ НАСТАПАТ ЗА 50. РОДЕНДЕН НА МКЦ

ОД МЕТАЛ ДО ТЕХНО – ТАКСИРАТ СЕ ВРАЌА ПО ЕДНА ГОДИНА ПАУЗА

„СМАТ“ ЌЕ ОБЕДИНИ ХАРДКОР, МЕТАЛ, ПАНК И ХИП ХОП НА КОНЦЕРТОТ ВО МКЦ

„СМАТ“ НА 9 МАЈ ГО ПРОМОВИРААТ ПЕТТИОТ АЛБУМ