смартфон

Таг
35Вести

„ЕПЛ“ ГИ ПРЕТСТАВИ НОВИТЕ ТЕЛЕФОНИ „АЈФОН 15“ И ГО ВРАТИ УНИВЕРЗАЛНИОТ ПОЛНАЧ

„ЕПЛ“ ГО ПРЕТСТАВИ „АЈФОН 14“, КОЈ МОЖЕ ДА СЕ ПОВРЗЕ СО САТЕЛИТИ

„ЕПЛ“ ПРЕМИНУВА НА 5Г СО СВОИТЕ НОВИ СМАРТФОНИ „АЈФОН 12“

ЛАНСИРАН ПРВ СТРИМИНГ СЕРВИС ЗА МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ

НОВИОТ СМАРТФОН НА „ХУАВЕИ“ ЌЕ ИМА СЕДУМ КАМЕРИ И НАЈСИЛЕН ОПТИЧКИ ЗУМ ДОСЕГА

„САМСУНГ“ ЈА ПРЕТСТАВИ НОВАТА СЕРИЈА НА 5Г СМАРТФОНИ „ГАЛАКСИ С20“

ДЕЦАТА СÈ ПОРАНО ДОБИВААТ СВОЈ СМАРТФОН, ПОКАЖА НОВО ИСТРАЖУВАЊЕ

НОВИОТ СМАРТФОН НА „ШЈАОМИ“ ДОАЃА СО КАМЕРА СО 108 МЕГАПИКСЕЛИ