спорт

Таг
9Вести

3.000 ЖЕНИ ТРЧАА НА 11. ТРКА НА АВИЦЕНА, ПОБЕДИ БИЉАНА КИРАЏИЕВА

МАРИХУАНАТА МОЖЕБИ ВЕЌЕ НЕМА ДА СЕ СМЕТА ЗА ДОПИНГ ВО СПОРТОТ

ЈАПОНЦИТЕ ДИЗАЈНИРАА СПЕЦИЈАЛНА ЗАШТИТНА МАСКА ЗА ТРЧАЊЕ

КОРОНАВИРУСОТ НЕ ГИ ЗАОБИКОЛИ И ВРВНИТЕ СПОРТИСТИ

КОРОНАВИРУСОТ ГО ПАРАЛИЗИРАШЕ СПОРТОТ – СЕ ПРЕКИНУВААТ ПРВЕНСТВА, РЕАЛ МАДРИД И ЈУВЕНТУС ВО КАРАНТИН

СКИЈАЧКИОТ ТИМ НА САД СЕ ПОДГОТВУВА ЗА ОЛИМПИЈАДАТА СО ВИРТУЕЛНА РЕАЛНОСТ

НЕКОЛКУ РЕШЕНИЈА ЗА ДА МОЖЕТЕ ДА ТРЧАТЕ УДОБНО И ВО ЗИМА