срцев удар

Таг
9Вести

СИНОТ НА ЛЕБРОН ЏЕЈМС ДЕБИТИРАШЕ ВО КОЛЕЏ ЛИГАТА ПЕТ МЕСЕЦИ ОТКАКО ПРЕЖИВЕА СРЦЕВ УДАР

ЕРИКСЕН СЕ ВРАЌА ВО РЕПРЕЗЕНТАЦИЈАТА НА ДАНСКА ОТКАКО ВО ЈУНИ ПРЕЖИВЕА СРЦЕВ УДАР

ЛЕГЕНДАРНИОТ РАПЕР ДИ-ЕМ-ЕКС ПОЧИНА НА 50 ГОДИНИ ПО СРЦЕВ УДАР

МИСЛЕВ ДЕКА СУМ ЗДРАВ ЧОВЕК, ПА ИМАВ СРЦЕВ УДАР, ОТКРИ БРАЈАН МЕЈ

ЃОРЃЕ БАЛАШЕВИЌ СЕ ВРАЌА НА СЦЕНА ЕДЕН МЕСЕЦ ОТКАКО ИМАШЕ СРЦЕВ УДАР

И 25 ШОЛЈИ КАФЕ НА ДЕН НЕ СЕ ШТЕТНИ ЗА СРЦЕТО, ВЕЛИ НОВО ИСТРАЖУВАЊЕ

НЕЗДРАВАТА ИСХРАНА УБИВА ПОВЕЌЕ ЛУЃЕ ОД ЦИГАРИТЕ, ПОКАЖА НОВО ИСТРАЖУВАЊЕ

АКТЕРОТ И РЕЖИСЕР КЕВИН СМИТ ОБЈАВИ ДЕКА ПРЕЖИВЕАЛ ТЕЖОК СРЦЕВ УДАР

САМО ЕДЕН ОТСТО СРЦЕВИ УДАРИ Е ПРЕДИЗВИКАН ОД СЕКС