Светско првенство во Русија

Таг
4Вести

ПАМЕЛА АНДЕРСОН ГИ ПРЕДВОДЕШЕ ЗГОДНИТЕ ДЕВОЈКИ КОИ НАВИВАА ЗА НОВИТЕ СВЕТСКИ ПРВАЦИ ОД ТРИБИНИТЕ

ФРАНЦУЗИТЕ И ХРВАТИТЕ СЕ НАКЛОНИЈА ЕДНИ НА ДРУГИ ПО ФИНАЛЕТО

КОГА ЗАВРШИ ПОЛУФИНАЛЕТО, НА ТЕРЕНОТ ИЗЛЕЗЕ ЕДЕН СОСЕМА ПОИНАКОВ ХРВАТСКИ ТИМ

ПАМЕЛА АНДЕРСОН ДОЈДЕ НА МУНДИЈАЛОТ ДА ГО БОДРИ СВОЕТО МОМЧЕ АДИЛ РАМИ