татко

Таг
16Вести

ЅВЕЗДАТА НА „ХАРИ ПОТЕР“, ДАНИЕЛ РЕДКЛИФ, СТАНА ТАТКО

НЕЈМАР И ДЕВОЈКА МУ БРУНА ГО ЧЕКААТ ПРВОТО ДЕТЕ

АКТЕРОТ ДЕЈВИД ЏЕЈСОН НА 83 ГОДИНИ СЕ СПОИ СО ЌЕРКАТА И ВНУКОТ ЗА КОИ НЕ ЗНАЕЛ ДЕКА ПОСТОЈАТ

ЅВЕЗДАТА НА „ХАРИ ПОТЕР“, ДАНИЕЛ РЕДКЛИФ, ЌЕ СТАНЕ ТАТКО

МОДНИОТ ДИЗАЈНЕР РОБЕРТО КАВАЛИ ГО ДОБИ ШЕСТОТО ДЕТЕ НА 82 ГОДИНИ

АКТЕРОТ ЏУД ЛО ГО ДОБИ СЕДМОТО ДЕТЕ ОД ЧЕТИРИ СОПРУГИ

МНОГУ СМЕ СРЕЌНИ И СИТЕ СЕ ДОБРО, КАЖА НАДАЛ ОТКАКО СТАНА ТАТКО

ЕД ШИРАН ОБЈАВИ ДЕКА ЈА ДОБИЛ ВТОРАТА ЌЕРКА

НЕМА ДА НАСТАПУВАМ СЀ ДОДЕКА ТАТКО МИ ОДЛУЧУВА ЗА МОЈОТ ЖИВОТ, ВЕЛИ БРИТНИ СПИРС