трансродова личност

Таг
9Вести

ЗА ПРВПАТ МИ Е УДОБНО ВО ТЕЛОТО, ВЕЛИ АКТЕРОТ ЕЛИОТ ПЕЈЏ ВО ПРВО ИНТЕРВЈУ ПО ТРАНЗИЦИЈАТА

АКТЕРОТ ЕЛИОТ ПЕЈЏ Е ПРВИОТ ТРАНСРОДОВ МАЖ НА НАСЛОВНАТА СТРАНИЦА НА „ТАЈМ“

ВО ФИЛМ НА „МАРВЕЛ“ ПРВПАТ ЌЕ СЕ ПОЈАВИ ТРАНСРОДОВ ЛИК

БРАЗИЛКАТА САМПАЈО Е ПРВАТА ТРАНСРОДОВА МАНЕКЕНКА НА „ВИКТОРИЈАС СИКРЕТ“

ШПАНКАТА АНХЕЛА ПОНСЕ СТАНА ПРВА ТРАНСРОДОВА ЛИЧНОСТ КОЈА УЧЕСТВУВАЛА НА МИС УНИВЕРЗУМ

АКТИВИСТКА КОЈА ГО ТУЖЕШЕ СВОЕТО УЧИЛИШТЕ Е ПРВИОТ ТЕЛЕВИЗИСКИ ТРАНСРОДОВ СУПЕРХЕРОЈ

СКАРЛЕТ ЈОХАНСОН ПО ПРОТЕСТИ СЕ ОТКАЖА ОД УЛОГАТА НА ТРАНСРОДОВА ЛИЧНОСТ

ИНЕС РО Е ПРВИОТ ТРАНСРОДОВ МОДЕЛ НА НАСЛОВНАТА СТРАНИЦА НА „ПЛЕЈБОЈ“