трофеј

Таг
4Вести

МИЛИОН ЛУЃЕ ГО СЛАВЕА ПРВИОТ ТРОФЕЈ НА АТЛЕТИК БИЛБАО ПО 40 ГОДИНИ ПАУЗА

НА ТЕНИСОТ МУ ТРЕБА НОВА ГЕНЕРАЦИЈА, КАЖА ЈАНИК СИНЕР ПО ТРИУМФОТ НА ОТВОРЕНОТО ПРВЕНСТВО НА АВСТРАЛИЈА

РОНАЛДО СТАНА ПРВ ФУДБАЛЕР КОЈ ГИ ОСВОИЛ СИТЕ ТИТУЛИ ВО АНГЛИЈА, ШПАНИЈА И ИТАЛИЈА

АЈАКС ГО ИСТОПИ ШАМПИОНСКИОТ ТРОФЕЈ ЗА ДА ИМ ИСПРАТИ ПОДАРОЦИ НА ФАНОВИТЕ