Автосаем во Женева

Таг
10Вести

АВТОСАЕМОТ ВО ЖЕНЕВА НЕМА ДА СЕ ОДРЖИ И ДОГОДИНА И ЌЕ БИДЕ ПРОДАДЕН

ОТКАЖУВАЊЕТО НА АВТОСАЕМОТ ВО ЖЕНЕВА ЌЕ ГО ЧИНИ ГРАДОТ 250 МИЛИОНИ ЕВРА

МАЛКУ ПОЗНАТА АВТОКОМПАНИЈА ОД КАЛИФОРНИЈА ЌЕ СЕ ПРОМОВИРА ВО ЖЕНЕВА СО ВИСТИНСКИ ЅВЕР

ЛИМУЗИНАТА НА ПУТИН ОД СЕДУМ ТОНИ ЈА ИМАШЕ ЕВРОПСКАТА ПРЕМИЕРА ВО ЖЕНЕВА

ЕЛЕКТРИЧНИТЕ ВОЗИЛА ВО ФОКУСОТ НА 89. АВТОСАЕМ ВО ЖЕНЕВА (ФОТОГАЛЕРИЈА)

„ПИНИНФАРИНА БАТИСТА“ – НАЈБРЗИОТ ДРУМСКИ АВТОМОБИЛ НА СВЕТОТ Е ЕЛЕКТРИЧЕН

„БУГАТИ“ ГО ПРЕТСТАВИ НАЈСКАПИОТ АВТОМОБИЛ НА СВЕТОТ И ГО ПРОДАДЕ ЗА 16,5 МИЛИОНИ ЕВРА

„ФЕРАРИ“ СО „Ф8 ТРИБУТО“ ГО ПРЕДИЗВИКУВА „МЕКЛАРЕН“

„ПАСАТ“ ОБНОВЕН ЌЕ ГО ДОЧЕКА РЕКОРДОТ ОД 30 МИЛИОНИ ПРОДАДЕНИ ПРИМЕРОЦИ

ХРВАТОТ МАТЕ РИМАЦ ГО ПОКАЖА СВОЕТО НОВО ЧУДО ОД ЕЛЕКТРИЧЕН АВТОМОБИЛ