Бритни Спирс

Таг
9Вести

БРИТНИ СПИРС СЕ РАЗВЕДУВА ПО 14 МЕСЕЦИ БРАК

БРИТНИ СПИРС СЕ ОМАЖИ ПО ТРЕТПАТ, НЕЈЗИНИОТ ПРВ СОПРУГ УАПСЕН КОГА САКАЛ ДА УПАДНЕ НА ВЕНЧАВКАТА

БРИТНИ СПИРС ПОТПИША ДОГОВОР ЗА МЕМОАРИ ОД 15 МИЛИОНИ ДОЛАРИ

БРИТНИ СПИРС СЕ СВРШИ ОТКАКО ТАТКО Ѝ ПОКРЕНА ПОСТАПКА ЗА ПРЕКИН НА СТАРАТЕЛСТВОТО

НЕМА ДА НАСТАПУВАМ СЀ ДОДЕКА ТАТКО МИ ОДЛУЧУВА ЗА МОЈОТ ЖИВОТ, ВЕЛИ БРИТНИ СПИРС

БРИТНИ СПИРС НЕ УСПЕА ДА СЕ ОСЛОБОДИ ОД КОНТРОЛАТА НА ТАТКО Ѝ И КАЖА ДЕКА ВЕЌЕ НЕМА ДА НАСТАПУВА

БРОДВЕЈ ЌЕ ПОСТАВИ МЈУЗИКЛ СО ПЕСНИ НА БРИТНИ СПИРС

„ПУСИКЕТ ДОЛС“ НЕГИРААТ ДЕКА РАБОТЕЛЕ КАКО ПРОСТИТУТКИ