Џенифер Лопез

Таг
11Вести

ВЕШТАЧКАТА ИНТЕЛЕГЕНЦИЈА МОЖЕ ДА ТРГНЕ ВО ПОГРЕШНА НАСОКА, РЕЧЕ ЏЕНИФЕР ЛОПЕЗ ПО ПРЕМИЕРАТА НА ФИЛМОТ „АТЛАС“

НОВИОТ АЛБУМ Е ИНСПИРИРАН ОД МОЈАТА ДЛАБОКА ТРАНСФОРМАЦИЈА, ВЕЛИ ЏЕНИФЕР ЛОПЕЗ, ЕДНА ГОДИНА ОТКАКО СЕ ОМАЖИ ЗА БЕН АФЛЕК

ЏЕНИФЕР ЛОПЕЗ И БЕН АФЛЕК ЈА ОБНОВИЈА ВРСКАТА КОЈА ДОМИНИРАШЕ ВО ТАБЛОИДИТЕ ПРЕД 20-ИНА ГОДИНИ

ЏЕНИФЕР ЛОПЕЗ И АЛЕКС РОДРИГЕС ПОТВРДИЈА ДЕКА ПРИЈАТЕЛСКИ СЕ РАЗДЕЛИЛЕ

ЏЕНИФЕР ЛОПЕЗ И АЛЕКС РОДРИГЕС СЕ РАЗДЕЛИЈА ПО ЧЕТИРИ ГОДИНИ

ЏЕНИФЕР ЛОПЕС И ШАКИРА ГО СЛАВЕА СВОЕТО ЛАТИНО ПОТЕКЛО НА НАСТАПОТ НА СУПЕРБОУЛОТ

ЏЕНИФЕР ЛОПЕЗ ДОЈДЕ СО 10.000 ДОЛАРИ НА ПРЕМИЕРАТА НА СВОЈОТ НОВ ФИЛМ ВО ТОРОНТО

ЏЕНИФЕР ЛОПЕЗ ЗА 50. РОДЕНДЕН ДОБИ „ПОРШЕ“ ОД 140.000 ДОЛАРИ

ЏЕНИФЕР ЛОПЕЗ СЕ СВРШИ СО БЕЈЗБОЛ ЅВЕЗДАТА АЛЕКС РОДРИГЕС