дрејк

Таг
7Вести

ДРЕЈК ПО ДВЕ ГОДИНИ ПРВПАТ ГО ПОКАЖА СИНОТ ОТКАКО ДОКАЖА ДЕКА Е НЕГОВ

ПРОКЛЕТСТВОТО НА ДРЕЈК НЕ ДЕЛУВА НА ТОРОНТО, РЕПТОРС ЗА ПРВПАТ НБА-ПРВАК

ЕМОЦИИТЕ НА ДРЕЈК ГО НОСЕА ТОРОНТО РЕПТОРС КОН ПРВОТО НБА-ФИНАЛЕ

11-ГОДИШНО ДЕВОЈЧЕ КОЕ ГО ОСВОИ ДРЕЈК СО СВОЈОТ ТАНЦ ДОБИ НОВО СРЦЕ

ДРЕЈК ЦЕЛОСНО ЈА ОСВОИ ТОП-ЛИСТАТА НА БИЛБОРД И УРНА РЕКОРД НА „БИТЛС“ ОД 1964

ДРЕЈК ОБЈАВИ ПЕСНА ЗА НЕГОВАТА ВРСКА СО ЏЕНИФЕР ЛОПЕЗ