хорор

Таг
8Вести

ЌЕ СЕ СНИМА ПРОДОЛЖЕНИЕ НА КУЛТНИОТ ЈУГОСЛОВЕНСКИ ХОРОР ФИЛМ „ПЕПЕРУТКА“

НОВАТА ТРИЛОГИЈА „ЕГЗОРЦИСТ“ ЌЕ БИДЕ ПРОДОЛЖЕНИЕ НА КУЛТНИОТ ХОРОР ОД 1973

КОМЕДИЈАТА „НЕ СИ ИГРАЈ СО ОГАН“ И ХОРОРОТ „ОПСЕДНАТОСТ“ ОД ДЕНЕС ВО СИНЕПЛЕКС

НА ЏОРДАН ПИЛ МУ УСПЕА СО ДВА ХОРОРИ ДА СТАНЕ СУПЕРЅВЕЗДА ВО ХОЛИВУД

ЗЛАТКО ЃЕЛЕСКИ ЈА ПРОМОВИРА ТРЕТАТА ЗБИРКА ХОРОР РАСКАЗИ „ПОНОР“

ЏОН КРАСИНСКИ ГО ПИШУВА ПРОДОЛЖЕНИЕТО НА „ТИВКО МЕСТО“

ОДЕВ НА ПСИХИЈАТАР ПОСЛЕ СНИМАЊЕТО НА ХОРОРОТ „СУСПИРИЈА“, ВЕЛИ ДАКОТА ЏОНСОН

ПРВИОТ ФИЛМ НА ГЕРИ ОЛДМАН ПО ОСКАРОТ ОЦЕНЕТ КАКО СРАМНО ЛОШ