интернет

Таг
13Вести

КИЛИМАНЏАРО ДОБИ ИНТЕРНЕТ ЗА ДА МОЖАТ ПЛАНИНАРИТЕ ДА ОБЈАВУВААТ НА ИНСТАГРАМ И ТВИТЕР

ИЛОН МАСК Ѝ ОБЕЗБЕДУВА ИНТЕРНЕТ НА УКРАИНА ПРЕКУ СВОИТЕ САТЕЛИТИ „СТАРЛИНК“

ТИКТОК ГО НАДМИНА ГУГЛ КАКО НАЈПОПУЛАРНА ДЕСТИНАЦИЈА НА ИНТЕРНЕТ

ГРЦИЈА СЕ ОТВОРА ЗА СТРАНЦИ КОИ САКААТ ДА РАБОТАТ НА ДАЛЕЧИНА, НО ЕДЕН ОД ПРОБЛЕМИТЕ Е БАВНИОТ ИНТЕРНЕТ

ЊУЈОРЧАНИ ОТСЕГА МОЖАТ ДА СЕ ВЕНЧАВААТ И ПРЕКУ ИНТЕРНЕТ

„А1 МАКЕДОНИЈА“ НА СВОИТЕ КОРИСНИЦИ ИМ ПОДАРУВА 10 ГИГАБАЈТИ ИНТЕРНЕТ И СЕДУМ ТВ-КАНАЛИ

ТАЖНИОТ ХАРОЛД – КАКО ИНТЕРНЕТ МЕМИЊА НАПРАВИЈА СЛАВНА ЛИЧНОСТ ОД ОБИЧЕН ЕЛЕКТРИЧАР?

КИНА ЈА ПУШТИ ВО УПОТРЕБА ЕДНА ОД НАЈГОЛЕМИТЕ 5Г МРЕЖИ НА СВЕТОТ

ИЛОН МАСК ГИ ЛАНСИРАШЕ ВО ОРБИТАТА СВОИТЕ ПРВИ 60 ИНТЕРНЕТ САТЕЛИТИ

ПОЧНУВА ЛАНСИРАЊЕТО НА САТЕЛИТИТЕ КОИ ТРЕБА ДА ЈА ПОКРИЈАТ ЦЕЛАТА ПЛАНЕТА СО ИНТЕРНЕТ