интервју

Таг
8Вести

НИКОГАШ НЕ Е МНОГУ ОД МОСТОВИ НА БАЛКАНОТ, ВЕЛИ МИЛЧО МАНЧЕВСКИ ВО ИНТЕРВЈУ ЗА „КОРИЕРЕ ДЕЛА СЕРА“

ИНТЕРВЈУТО НА ХАРИ И МЕГАН ГО ГЛЕДАЛЕ 50 МИЛИОНИ ЛУЃЕ, ЌЕ СЕ ПРИКАЖЕ ВО УШТЕ 80 ЗЕМЈИ

ОД ИНТЕРНЕТ МЕМИЊА ДО ЅВЕЗДИ НА „ВОГ“ – ЗАЕДНИЧКО ИНТЕРВЈУ НА ПРИНЦЕЗИТЕ БЕАТРИС И ЈУЏИНИ

ЖАЛАМ ЗА НЕПРОФЕСИОНАЛНОСТА КОН КОЛЕШКИТЕ, ВЕЛИ ОСКАРОВЕЦОТ КЕЈСИ АФЛЕК

СМАЧЕНО МИ Е ОД ГЛУМАТА, МИСЛАМ ДЕКА ГО ИСКАЧИВ ЕВЕРЕСТ, ВЕЛИ ТОМ ХАРДИ

ФАНОВИТЕ МИ ГО СКРШИЈА СРЦЕТО – КЕЈТИ ПЕРИ ГОВОРИ ЗА ДЕПРЕСИЈАТА

БОРБАТА БЕШЕ СИЛНА, НО ПОБЕДИВ, ЏЕНЕТ ЏЕКСОН ПРОГОВОРИ ЗА ДЕПРЕСИЈАТА

СМАЧЕНО МИ Е ДА СЕ ПРАВДАМ ЗА ПАРИТЕ И УБАВИНАТА, ВЕЛИ КЕТРИН ЗЕТА-ЏОНС