Мадона

Таг
27Вести

МАДОНА ПЕЕШЕ ПРЕД 1,6 МИЛИОНИ ФАНОВИ НА КОПАКАБАНА

МАДОНА ОБЈАВИ ДЕКА ЌЕ ОДРЖИ БЕСПЛАТЕН КОНЦЕРТ НА ПЛАЖАТА КОПАКАБАНА

ФАНОВИ ЈА ТУЖАТ МАДОНА ЗАШТО КОНЦЕРТОТ ВО ЊУЈОРК Ѝ ПОЧНАЛ ДОЦНА, А ТИЕ МОРАЛЕ РАНО ДА СТАНАТ

МАДОНА, ТЕЈЛОР СВИФТ И БИЈОНСЕ СЕ НАЈДОБРО ОБЛЕЧЕНИ НА КОНЦЕРТИТЕ, СПОРЕД „ВОГ“

УНИКАТНИТЕ КОСТИМИ НА МАДОНА НА СВЕТСКАТА ТУРНЕЈА СЕ ИНСПИРИРАНИ ОД НЕЈЗИНОТО МИНАТО

МАДОНА ЈА ПОЧНА ТУРНЕЈАТА СО НАЈГОЛЕМИТЕ ХИТОВИ ВО ПРИДРУЖБА НА ПЕТТЕ ДЕЦА НА СЦЕНАТА

МАДОНА ВЕЛИ ДЕКА Е СРЕЌНА ШТО Е ЖИВА, ПЛАНИРА ДА ЈА ПОЧНЕ ТУРНЕЈАТА ВО ОКТОМВРИ

МАДОНА ЈА НАЈАВИ ПРВАТА ТУРНЕЈА СО НАЈГОЛЕМИТЕ ХИТОВИ

МАДОНА ЈА ИЗБРА ЏУЛИЈА ГАРНЕР ДА ЈА ИГРА ВО БИОГРАФСКИОТ ФИЛМ