милијардерка

Таг
6Вести

ТЕЈЛОР СВИФТ Е ПРВАТА ЛИЧНОСТ КОЈА СТАНАЛА МИЛИЈАРДЕР САМО ОД МУЗИКАТА

МЕКЕНЗИ СКОТ ЈА НАСЛЕДИ МЕРКЕЛ КАКО НАЈМОЌНАТА ЖЕНА НА СВЕТОТ ОТКАКО ЗА ДВЕ ГОДИНИ ДОНИРАШЕ МИЛИЈАРДИ ДОЛАРИ

РИЈАНА СТАНА МИЛИЈАРДЕРКА И НАЈБОГАТА МУЗИЧАРКА НА СВЕТОТ

„ФОРБС“ И ОФИЦИЈАЛНО ЈА ПРОГЛАСИ КИМ КАРДАШИЈАН ЗА МИЛИЈАРДЕРКА

„ФОРБС“ ЈА ИСФРЛИ КАЈЛИ ЏЕНЕР ОД СВОЈАТА ЛИСТА НА МИЛИЈАРДЕРИ