Одмаздници: завршница

Таг
13Вести

„АВАТАР“ ГО ПОВРАТИ СТАТУСОТ НА ФИЛМ СО НАЈГОЛЕМА ЗАРАБОТКА ВО ИСТОРИЈАТА

ЏЕЈМС КАМЕРОН НА ФИКТИВНИОТ ЈАЗИК ОД „АВАТАР“ МУ ЧЕСТИТАШЕ НА „ОДМАЗДНИЦИ 4“ ШТО СТАНА БРОЈ ЕДЕН

„ОДМАЗДНИЦИ: ЗАВРШНИЦА“ ГО НАДМИНА „АВАТАР“ И СТАНА НАЈГОЛЕМ ФИЛМ НА СИТЕ ВРЕМИЊА

ФАН НА МАРВЕЛ ПОВЕЌЕ ОД 110 ПАТИ ГО ГЛЕДАЛ „ОДМАЗДНИЦИ 4“, ПЛАНИРА ДА ОДИ ДО 200

„ЏОН ВИК 3“ ГО СИМНА „ОДМАЗДНИЦИ 4“ ОД ВРВОТ, УШТЕ 170 МИЛИОНИ ДОЛАРИ ДО РЕКОРДОТ НА „АВАТАР“

„ОДМАЗДНИЦИ: ЗАВРШНИЦА“ СЕ ПРОБИ НА 2. МЕСТО НА ВЕЧНАТА ЛИСТА СПОРЕД ЗАРАБОТКА

„ОДМАЗДНИЦИ 4“ ЗА 10 ДЕНА ЗАРАБОТИ ДВЕ МИЛИЈАРДИ ДОЛАРИ, ПРЕД НЕГО САМО „ТИТАНИК“ И „АВАТАР“

„ОДМАЗДНИЦИ: ЗАВРШНИЦА“ СЕПАК НЕ Е КРАЈ – ПОЧНУВА ЧЕТВРТАТА ФАЗА НА „МАРВЕЛ“

„ОДМАЗДНИЦИ: ЗАВРШНИЦА“ ГИ УРНА СИТЕ РЕКОРДИ СО ПРЕМИЕРАТА ОД 1,2 МИЛИЈАРДИ ДОЛАРИ

СКАРЛЕТ ЈОХАНСОН ТРЕНИРАЛА КАКО ОЛИМПИЕЦ ЗА ДА ГО ДОБИЕ СОВРШЕНОТО ТЕЛО НА БЛЕК ВИДОУ