„Одмаздници“

Таг
7Вести

„ОДМАЗДНИЦИТЕ“ ВО ФОКУСОТ НА ЛОНДОНСКИОТ КОМИК КОН (ФОТОГАЛЕРИЈА)

ЦЕЛ ХОЛИВУД НА ПРЕМИЕРАТА НА ФИНАЛЕТО НА „ОДМАЗДНИЦИ“ (ФОТОГАЛЕРИЈА)

НА МАРК РАФАЛО ПО ТРЕТПАТ МУ СЕ ИСПУШТИЈА ДЕТАЛИ ЗА ФИЛМ НА МАРВЕЛ

СКАРЛЕТ ЈОХАНСОН И КОЛИН ЏОСТ ОФИЦИЈАЛНО КАКО ДВОЈКА НА ЦРВЕН КИЛИМ

„ОДМАЗДНИЦИ 3“ ТРГНУВА ВО ПОХОД НА КИНО-БЛАГАЈНИТЕ, ОЧЕКУВА ЗАРАБОТКА ОД 250 МИЛИОНИ ДОЛАРИ НА ДЕБИТО

„ЦРНИОТ ПАНТЕР“ И ОФИЦИЈАЛНО ЗАРАБОТИ МИЛИЈАРДА ДОЛАРИ НА СВЕТСКО НИВО

ЌЕ СЕ СНИМА ФИЛМ ЗА „ЦРНАТА ВДОВИЦА“ СО СКАРЛЕТ ЈОХАНСОН