породување

Таг
22Вести

КРИСТИНА РИЧИ РОДИ ДЕВОЈЧЕ И ЈА КРСТИ КЛЕОПАТРА

ОСКАРОВКАТА ЕМА СТОУН ГО РОДИ ПРВОТО ДЕТЕ

ЊУЈОРЧАНКА КОЈА СЕ ПОРОДИ ДОДЕКА БЕШЕ ВО КОМА ПОРАДИ КОВИД-19 СЕ СПОИ СО СИНОТ ПО 12 ДЕНА

НАЈСИТНОТО БЕБЕ НА СВЕТОТ СЕ ИЗБОРИ ЗА ЖИВОТ ОТКАКО СЕ РОДИ СО САМО 245 ГРАМА

МЕГАН МАРКЛ РОДИ МАШКО БЕБЕ, УШТЕ СЕ МИСЛАТ ЗА ИМЕТО

БРИТАНЦИТЕ УПЛАТУВААТ МИЛИОНИ ФУНТИ ВО ОБЛОЖУВАЛНИЦИТЕ ЗА ПОРОДУВАЊЕТО НА МЕГАН МАРКЛ

РОБИ ВИЛИЈАМС ГО ДОБИ ТРЕТОТО ДЕТЕ ПРЕКУ СУРОГАТ МАЈКА