протест

Таг
17Вести

НИЗ СВЕТОТ СЕ ПРОТЕСТИРАШЕ ВО ЗНАК НА ПОДДРШКА НА УКРАИНА (ФОТОГАЛЕРИЈА)

ПОЛИТИЧАРИТЕ САМО СЕ ПРЕПРАВААТ ДЕКА СЕ ГРИЖАТ ЗА НАШАТА ИДНИНА, КАЖА ГРЕТА ТУНБЕРГ НА ПРОТЕСТ ВО ГЛАЗГОВ

ВЕНЕЦИЈА ЈА ОЧЕКУВААТ ПРОТЕСТИ ОТКАКО ПРИСТИГНА ПРВИОТ КРУЗЕР ПО 17 МЕСЕЦИ

МАДОНА СО ПАТЕРИЦИ ИЗЛЕЗЕ НА ПРОТЕСТОТ ПРОТИВ РАСИЗМОТ ВО ЛОНДОН

БАНКСИ ГО ПОДДРЖА ДВИЖЕЊЕТО „ЦРНИТЕ ЖИВОТИ ЗНАЧАТ“ СО СВОЕТО НОВО ДЕЛО

ГИ СЛЕДИМЕ СИТЕ „АЈФОНИ“ УКРАДЕНИ НА ПРОТЕСТИТЕ, ВЕЛАТ ОД „ЕПЛ“

ПОЛИЦИЈАТА ПРЕКИНА ПРОТЕСТ НА БЕРЛИНСКИТЕ НОЌНИ КЛУБОВИ ОТКАКО СЕ ПРЕТВОРИ ВО ТЕХНО ЗАБАВА

ФУДБАЛЕРИТЕ ОД БУНДЕСЛИГАТА ГИ СЛАВЕА ГОЛОВИТЕ БАРАЈЌИ ПРАВДА ЗА УБИЕНИОТ ЏОРЏ ФЛОЈД

ИЛЈАДНИЦИ МЛАДИ ГО ПРЕДВОДЕА ВТОРИОТ МАРШ ЗА ЧИСТ ВОЗДУХ ВО СКОПЈЕ

МАКЕДОНИЈА СЕ ОБЕДИНИ НА МАРШОТ ЗА ЧИСТ ВОЗДУХ ВО СКОПЈЕ И НАЈАВИ ЗЕЛЕНА РЕВОЛУЦИЈА