Саем на книга

Таг
14Вести

САЕМОТ НА КНИГА СЕ ВРАЌА ВО СВОЈОТ ПРОЛЕТЕН ТЕРМИН

33. САЕМ НА КНИГА НА ОТВОРЕНО ОД 8 ДО 14 СЕПТЕМВРИ

33. САЕМ НА КНИГА НАЈАВЕН ЗА 8-14 СЕПТЕМВРИ ВО АРЕНАТА „БОРИС ТРАЈКОВСКИ“

САЕМОТ НА КНИГА ДЕНЕСКА ЌЕ БИДЕ ОТВОРЕН ДО 21 ЧАСОТ, УТРЕ ДО 22

„ТЕМПЛУМ“ ОРГАНИЗИРА МАЛ НОВОГОДИШЕН САЕМ НА КНИГА ВО МКЦ

400 НАСЛОВИ ОД 100 МАКЕДОНСКИ ПИСАТЕЛИ ЌЕ СЕ ПРЕТСТАВАТ НА САЕМОТ НА КНИГА ВО ФРАНКФУРТ

52 НАРОДНИ ПРИКАЗНИ ДОБИЈА СОВРЕМЕНА АДАПТАЦИЈА ВО „БАЈКИ ОД МАКЕДОНИЈА ЗА ЦЕЛА ГОДИНА“

РЕДИЦИ ЗА СЛИКОВНИЦИ, ТРИЛЕРИ И АВТОБИОГРАФИИ НА САЕМОТ НА КНИГА (ФОТОГАЛЕРИЈА)

ПОЧНУВА 31. САЕМ НА КНИГА, ЗЕМЈА ВО ФОКУС Е УНГАРИЈА

31. САЕМ НА КНИГА ОД 8 ДО 14 МАЈ ВО „БОРИС ТРАЈКОВСКИ“