Скарлет Јохансон

Таг
14Вести

„БЛЕК ВИДОУ“ Е ФИЛМ СО НАЈГОЛЕМА ЗАРАБОТКА ЗА ЕДЕН ВИКЕНД ВО КОРОНАКРИЗАТА

СКАРЛЕТ ЈОХАНСОН СЕ ВЕНЧАШЕ СО КОМИЧАРОТ КОЛИН ЏОСТ НА ИНТИМНА ЦЕРЕМОНИЈА

ВО ПРЕСРЕТ НА 92. ОСКАРИ: „МЕДЕНА ЗЕМЈА“, „ПАРАЗИТ“ И ДРУГИ ИНТЕРЕСНИ ФАКТИ

„МАРВЕЛ“ ГО ОБЈАВИ ТРЕЈЛЕРОТ ЗА ПРВИОТ ФИЛМ ЗА БЛЕК ВИДОУ

МАКЕДОНСКАТА АКТЕРКА СИМОНА ЖИВКОВСКА ДОБИ УЛОГА ВО „БЛЕК ВИДОУ“ НА „МАРВЕЛ“

СКАРЛЕТ ЈОХАНСОН ВТОРА ГОДИНА ПО РЕД Е НАЈПЛАТЕНА АКТЕРКА НА СВЕТОТ, НО САМО ОСМА СЕВКУПНО

СКАРЛЕТ ЈОХАНСОН СЕ СВРШИ ПО ДВЕГОДИШНА ВРСКА

СКАРЛЕТ ЈОХАНСОН ТРЕНИРАЛА КАКО ОЛИМПИЕЦ ЗА ДА ГО ДОБИЕ СОВРШЕНОТО ТЕЛО НА БЛЕК ВИДОУ

СКАРЛЕТ ЈОХАНСОН Е НАЈСКАПО ПЛАТЕНА АКТЕРКА