спонтан абортус

Таг
6Вести

ШЕРОН СТОУН ОТКРИ ДЕКА ИМАЛА ДЕВЕТ СПОНТАНИ АБОРТУСИ

МЕГАН МАРКЛ ОТКРИ ДЕКА ИМАЛА СПОНТАН АБОРТУС ВО ЈУЛИ

СОПРУГАТА НА ЏОН ЛЕЏЕНД, КРИСИ ТИГЕН, ОБЈАВИ ДЕКА ГО ИЗГУБИЛА БЕБЕТО

ПО ДВА СПОНТАНИ АБОРТУСА, АЛЕК И ХИЛАРИЈА БОЛДВИН ГО ДОБИЈА ПЕТТОТО ДЕТЕ

ПО ДВА СПОНТАНИ АБОРТУСА ЗА СЕДУМ МЕСЕЦИ, СОПРУГАТА НА АЛЕК БОЛДВИН Е ПОВТОРНО ТРУДНА

ПЕЈАЧКАТА ХЕЛСИ ОТКРИ ДЕКА ИМАЛА СПОНТАН АБОРТУС НА СЦЕНА СРЕДЕ КОНЦЕРТ