судење

Таг
9Вести

СЕ ПЛАШЕВ ДА ОТКРИЈАМ ДЕКА СУМ ГЕЈ ЗАШТО ТАТКО МИ БЕШЕ НЕОНАЦИСТ И ХОМОФОБ, КАЖА КЕВИН СПЕЈСИ

МИ ГО ВРАТИЈА ЖИВОТОТ НАЗАД, КАЖА ЏОНИ ДЕП ОТКАКО ГО ДОБИ СУДСКИОТ СПОР СО БИВШАТА СОПРУГА АМБЕР ХЕРД

ДЕП МЕ ТЕПАШЕ КОГА БЕШЕ ПОД ДЕЈСТВО НА АЛКОХОЛ И ДРОГИ, СВЕДОЧЕШЕ АМБЕР ХРД

НИКОГАШ НЕ СУМ УДРИЛ ЖЕНА, СВЕДОЧЕШЕ ЏОНИ ДЕП НА СУДЕЊЕТО ПРОТИВ БИВШАТА СОПРУГА АМБЕР ХРД

ПОЧНУВА ВТОРАТА РУНДА ОД СУДЕЊЕТО ЗА КЛЕВЕТА, НА КОЕ ЏОНИ ДЕП БАРА 50 МИЛИОНИ ДОЛАРИ ОД БИВШАТА СОПРУГА АМБЕР ХРД

ЏОНИ ДЕП ГО ИЗГУБИ СУДСКИОТ СПОР ЗА ТВРДЕЊАТА ДЕКА ЈА ТЕПАЛ БИВШАТА СОПРУГА АМБЕР ХРД

СЈО ОСТАНУВА НА ИСТОТО ОБВИНЕНИЕ ЗА СЛУЧАЈОТ „МОНСТРУМ“

ЗАЕВ В ПОНЕДЕЛНИК ЌЕ ЈА ДОЗНАЕ ПРЕСУДАТА ЗА СЛУЧАЈОТ „ПОТКУП“

ЖЕРНОВСКИ СВЕДОЧЕШЕ ЗА НАРАЧАНИТЕ ШАМАРИ, МИНИСТЕРОТ ЗА ПРАВДА ОБВИНИ ЗА РАЧНО ДЕЛЕЊЕ НА СУДСКИ ПРЕДМЕТИ