ѕвезди

Таг
24Вести

ЅВЕЗДИТЕ СЕ ВРАТИЈА НА ЦРВЕНИОТ КИЛИМ ПО ХОЛИВУДСКИОТ ШТРАЈК – ФОТОГАЛЕРИЈА ОД ЗЛАТНИТЕ ГЛОБУСИ

ТЕЛЕСКОПОТ „ЏЕЈМС ВЕБ“ ГО ПРОСЛАВИ ПРВИОТ РОДЕНДЕН СО СНИМКА ОД РАЃАЊЕТО НА ЅВЕЗДИ

ЗА 10 ГОДИНИ ДРАСТИЧНО СЕ НАМАЛИЛ БРОЈОТ НА ЅВЕЗДИ ШТО МОЖАТ ДА СЕ ВИДАТ СО ГОЛО ОКО

МОДЕН ЛЕКСИКОН НА МЕТ ГАЛА – ЅВЕЗДИТЕ СЕ ВРАТИЈА НА НАЈГЛАМУРОЗНИОТ МОДЕН НАСТАН (ФОТОГАЛЕРИЈА)

ВЕНЕЦИСКА МОСТРА ОТВОРИ СО ЅВЕЗДИ И СТРОГИ КОВИД ПРОТОКОЛИ (ФОТОГАЛЕРИЈА)

ОСКАРИТЕ НЕМА ДА БИДАТ ТВ-ШОУ, ТУКУ ФИЛМ СО ЅВЕЗДЕНА ПОСТАВА, ВЕЛАТ ПРОДУЦЕНТИТЕ

КАРДАШИЈАНИ НАЈАВИЈА КРАЈ НА НИВНОТО РЕАЛНО ШОУ

ГЕРМАНСКИ ФОТОГРАФ СЕ ИНСПИРИРА ОД НОЌНОТО НЕБО ЗА ДА СОЗДАВА МАГИЧНИ ФОТОГРАФИИ

ФИЛМСКИ ЅВЕЗДИ КОИ НЕМААТ НИЕДНА НОМИНАЦИЈА ЗА ОСКАР (ФОТОГАЛЕРИЈА)

КОЛКУ НАУЧИВМЕ ОД ЅВЕЗДИТЕ И ЕВЕ СТОИМЕ РАМО ДО РАМО – ЕКИПАТА НА „МЕДЕНА ЗЕМЈА“ НА ОСКАРОВСКИ РУЧЕК ВО ХОЛИВУД