Баерн

Таг
7Вести

НИКОЈ НЕ ПОСТИГНУВАШЕ ГОЛОВИ КАКО БОМБЕР – ФУДБАЛСКИОТ СВЕТ СЕ ПРОСТУВА ОД ГЕРД МИЛЕР

РОБЕРТ ЛЕВАНДОВСКИ ГО ОТПИШУВАА КАКО МЛАД, ПА СТАНА МАШИНА ЗА ГОЛОВИ И НАЈДОБАР СВЕТСКИ ФУДБАЛЕР

КИНГСЛИ КОМАН ГО ОСВОИ 20. ТРОФЕЈ ЗА СЕДУМ ГОДИНИ ОТКАКО ГО УНИШТИ СВОЈОТ МАТИЧЕН КЛУБ ПСЖ ВО ФИНАЛЕТО НА ЛИГАТА НА ШАМПИОНИТЕ

ИГРАЧИТЕ НА БАЕРН И БОРУСИЈА ЌЕ СИ ГИ НАМАЛАТ ПЛАТИТЕ ЗА ДА ИМ ПОМОГНАТ НА ВРАБОТЕНИТЕ ВО КЛУБОТ

БАЕРН ПОЧНА СО САЈБЕР ТРЕНИНЗИ – МЕСТО НА ТЕРЕН, ИГРАЧИТЕ СЕ НА ЕКРАН

ЗАВИСЕН СУМ ОД ДАВАЊЕ ГОЛОВИ, КАЖА ЛЕВАНДОВСКИ ПО ИСТОРИСКАТА ВЕЧЕР ВО БЕЛГРАД